Business Mag ka një ofertë për ty! Përfito 20% zbritje për biletën e AllWeb » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Përditësuar së fundmi: 16/09/2019

Business Mag ka një ofertë për ty! Përfito 20% zbritje për biletën e AllWeb

Share
nga Anerola Torollari
Sht 16, 2019
Studied at Faculty of Science, Content Editor Biznesi at Business Magazine
lexo me teper >

Më 17 Tetor vjen në Tiranë Konferenca e Marketingut Dixhital, AllWeb për të katërtin vit radhazi. Për të gjithë personat që janë pjesë e komunitetit të sipërmarrjes dhe të regjistruar në revistën Business Magazine Albania kemi ofertën speciale me vlerë 80€ nga çmimi standard prej 100€.

Oferta është e vlefshme deri më datë 25 Shtator!

Dërgo një email në [email protected] dhe do të të informojmë si mund ta blesh biletën tënde!

Deri më tani janë konfirmuar 3 prej folësve të konferencës: Vladimir VulicMatt Desmier dhe Roger Edwards.

Lexoni: AllWeb 2019 prezanton tre folësit e parë të konfirmuar për konferencën e Tetorit në Tiranë

Lista e plotë e folësve do të përditësohet në faqen zyrtare të konferencës www.allweb.al.

Nëse punon në Marketing, PR, Teknologji, Agjenci reklamash, konsulent për Mediat Sociale apo je CEO i biznesit tënd TI DUHET TË JESH KËTU!

  • Gjithçka në 1 ditë
  • 2 shtete (Shqipëri dhe Maqedoni)
  • 200+folës në skenë
  • 2 500+pjesëmarrës
  • 120+partnerë
  • 17,300+tweets gjatë ditëve të konferencës
  • 140,000+angazhime në mediat sociale

SHIHEMI TEK ALLWEB!

Më shumë informacion gjeni në AllWeb.al, në faqen tonë në Facebook ose dërgoni email tek [email protected]