Blog Archive » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes

Nga kategoria : blog

C++ Programming ONLINE LIVE – Tirana Center of Technology

Fillojmë javën që vjen kursin C++ ONLINE LIVE. Nxitoni të regjistroheni pasi vendet bosh janë drejt fundit. Nisim nga fillimi me hapa të sigurt dhe baza të forta. Çertifikohu në C++ dhe bëhu gati të dalësh sa më mire në provimin tënd në universitet

Udhëzim i rreptë😊 – ky shkrim u krijua me ftesë nga Pranvera Rrapushi (Gral Al) në kuadër të fushatës motivuese për CoVid19

Jemi duke bërë gjithçka që mundemi për të ndihmuar në ngadalësimin e përhapjes së koronavirusit: larjen e gjatë të duarve, pastrimin e celularit, shmangien e turmave të mëdha dhe ndjekjen e një morie udhëzimesh të tjera të CoVid19. Por, a i kemi kush

Windows Server Administration ONLINE LIVE – Tirana Center of Technology

GRUPI PO FORMOHET. REGJISTRIMET JANË TË HAPURA. ÇERTIFIKOHUNI DHE TREGOJINI BOTËS SE JENI GATI TË PËRFITONI NGA AFTËSITË E VIRTUALIZIMIT, STORAGE, NETWORKING DHE MBROJTJES SË INFORMACIONIT TË WINDOWS SERVER PËR TË OFRUAR SHËRBIME CLOUD NË SHKALLË GLO

#njëpunëpërtëgjithë – Ajo çka mund të bëjmë.

Shkurt dhe pa i humbur kohën e askujt. Situata e rënduar sociale dhe ekonomike që po shtyn me qindra e mijëra shqiptarë të Shqipërisë dhe Kosovës të braktisin nga fillimi, për të disatën herë, shtëpitë e familjet e tyre ka krijuar një efekt të fri

Si ta regjistroni pronën tuaj nga sistemi online?

REGJISTRIMI I PRONËS - JA SI BËHET! SI TË REGJISTRONI NJË PRONË ONLINE NË ZRPP! Regjistrimi i pasurisë, ndarja ose përpjesëtimi i saj në Zyrat e Regjistrimit të Pasurive të Paluajtshme mund të kryhet brenda 15 ditëve me një kosto prej 700 lekësh

Kompania e suksesshme Vëllezërit “Duraku” nga Vushtria në Gjermani

Kompania e suksesshme Vëllezërit  “Duraku" nga Vushtria në Gjermani  Mërgimtarët  e shumtë shqiptarë që emigruan për shkaqe të ndryshme nga Kosova në Gjermani,  me shumë sakrifica dhe vështirësi  për vite të tëra, ia arritën me sukses që të integr

Dhoma Plazhi Sarande 17 euro /NATA

Dhoma plazhi dhe Apartamente me qera ditore, me cmime konkuruese dhe kushte moderne. Ofrojm : wifi ,kondicioner, kuzhine,Parking . Cmimet: 17-20 euro Apartamentet ndodhen 2 minuta larg plazhit dhe shetitores se qytetit. Cel. : 00355692470310

Tirane, ofroj vend pune Operatore telemarketingu – në gjuhën Italiane

ZZ GROUP kërkon të punësojë opetatore telemarketingu në gjuhën Italiane Ofrojme: – Paga te kenaqshme dhe konkuruese ne treg. – Kontrate te rregullt ne baze te kodit te punes – Mundesi trajnimi jashte shtetit – Bonuse motivuese, duke shperbly

Tirane, ofroj vend pune Operatore telemarketingu – në gjuhën Gjermane

ZZ GROUP kërkon të punësojë opetatore telemarketingu në gjuhën Gjermane Ofrojme: – Paga te kenaqshme dhe konkuruese ne treg. – Kontrate te rregullt ne baze te kodit te punes – Mundesi trajnimi jashte shtetit – Bonuse motivuese, duke

Tirane, ofroj vend pune Operatore telemarketingu – në gjuhën Angleze

ZZ GROUP kërkon të punësojë opetatore telemarketingu në gjuhën Angleze Ofrojme: – Paga te kenaqshme dhe konkuruese ne treg. – Kontrate te rregullt ne baze te kodit te punes – Mundesi trajnimi jashte shtetit – Bonuse motivuese, duke s