Bitcoin nuk ka të ndalur, vlera e tij kalon 7000 dollarë

Bitcoin nuk ka të ndalur, vlera e tij kalon 7000 dollarë


Çmimi i një Bitcoin aktualisht po tregtohet me 7,334.55 dollarë. Sipas të dhënave në CoinMarketCap edhe kriptomonedhat e tjera kanë shënuar rritje.

Bitcoin ka kaluar vlerën e 7000 dollarëve brenda javës. Javën e kaluar vlera e tij ishte rreth 6400 dollarë.

Lexoni: Tregu i kriptomonedhave vazhdon të ruajë shkëlqimin, Bitcoin drejt 6,400 dollarëve

Aktualisht një Ethereum tregtohet me 477.83 dollarë, një IOTA po tregtohet me 1.07 dollarë, ndërsa një Stellar po tregtohet me 86.82 dhe Bitcoin Cash me 817.41 dollarë.

Në foton e mëposhtme BusinessMag ju sjell vlerat me të cilat tregtohen kriptomonedhat e tjera.

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #35 - Qershor 2024

Ja si sipërmarrës të guximshëm përmes inovacionit ndikojnë industri të tëra!

 

Ky numër i revistës mund të quhet numri i dedikuar sipërmarrësve, nismëtarëve dhe inovatorëve. Atyre të cilët me guxim, këmbëngulje dhe me risi nxisin transformimin e industrive me ndikim në jetët tona. Këto përvoja, sfida, ide të reja, aplikime dhe bashkëpunime të tyre, vijnë nëpërmjet Business Mag Albania, nr. 35. 

Për ty, që po e mban në dorë këtë revistë, kemi diçka të re! Tani mund të dëgjosh me zë artikujt që lexon tek BusinessMag. 

Në partneritet me Nullius in Verba, sjellim një mënyrë revolucionare për të konsumuar përmbajtjen. Falë teknologjisë së avancuar të AI, tani mund të dëgjoni me zë artikujt tuaj të preferuar në çdo kohë dhe vend, duke ju lejuar të informoheni ndërsa jeni në lëvizje. Ky bashkëpunim inovativ pasqyron përkushtimin tonë për të mbështetur sipërmarrjen dhe zhvillimin e modeleve të suksesshme, duke sjellë përvojë të re dhe vlerë të shtuar për ju si lexues. Skano kodet QR në çdo artikull dhe shijo nga kudo që të jesh një format të ri, mundësuar nga Inteligjenca Artificiale, aplikuar nga një …

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0