Zhvillimi i ndërmarrjeve sociale, hapen thirrjet për aplikime - Business Magazine Albania

Zhvillimi i ndërmarrjeve sociale, hapen thirrjet për aplikime

Nëse drejtoni ndërmarrjen tuaj sociale ose dëshironi të krijoni një të tillë dhe keni një projekt ide inovative, atëherë kjo mundësi është për ju!

Me nismën e Komisionit Europian, zhvillimi i ndërmarrjeve sociale, trajnimi dhe punësimi është një mundësi.

Mos e humbisni mundësinë për të pasur një ndikim në territorin shqiptar, aplikoni përpara datës 26 Prill 2023 në orën 16:00.

Për më tepër informacion klikoni këtu 👉🏻 https://rb.gy/ozjw6c

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #31 - Prill 2023
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0