Yahoo zgjedh videon me te mire te Vitit - Business Magazine Albania

Yahoo zgjedh videon me te mire te Vitit


Perfaqesuesit e Yahoo kane perzgjedhur kete video si nje nga me mirat e 2014. Kjo video beri menjehere buje kur u publikua ne Maj te 2014.
Video tregon nje ushtar marinar i cili e surprizon motren e tij ne diten e marteses. Nje nate me pare, vajza kishte qare ne prerin e nenes kur kjo e fundit i kishte thene se vellai i saj nuk vinte dot ne dasmen e saj. Por leja qe ushtari merr ne minuten e fundit e ben bashkimin e vellait me motren te paharruar.

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #32 - Gusht 2023
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0