Yahoo zgjedh videon me te mire te Vitit


Perfaqesuesit e Yahoo kane perzgjedhur kete video si nje nga me mirat e 2014. Kjo video beri menjehere buje kur u publikua ne Maj te 2014.
Video tregon nje ushtar marinar i cili e surprizon motren e tij ne diten e marteses. Nje nate me pare, vajza kishte qare ne prerin e nenes kur kjo e fundit i kishte thene se vellai i saj nuk vinte dot ne dasmen e saj. Por leja qe ushtari merr ne minuten e fundit e ben bashkimin e vellait me motren te paharruar.

Must watch
Business Mag Nr. #24 - Tetor 2020

Numri 24 i revistës Businessmag.al sjell një panoramë të zhvillimeve, përshtatjeve dhe ecurisë në sektorë të ndryshëm të ekonomisë. Në të njëjtën kohë, shohim zhvillime relativisht të kënaqshme.  Organizime të reja si Dhoma Ekonomike e Gruas, duket si një shpresë për më shumë zë, lobim dhe mbështetje për gratë sipërmarrëse dhe sipërmarrjet e reja.

Gjatë kësaj periudhe angazhime si programi “Ringrihu më i fortë”, ishin një lloj kundërpërgjigje ndaj dëmeve ekonomike që po shkakton pandemia.

Influencerat vijojnë të rrisin hapësirat e tyre dhe janë bërë një instrument i rëndësishëm marketimi. Në brendësi të revistës do të gjeni renditjen e top 100 influencerave më të mëdhenj në vend.

Gjatë kësaj vere ndërkohë, vetë Businessmag pati një fushatë të suksesshme të promovimit të turizmit shqiptar. Qindra të rinj u angazhuan të dërgojnë foto dhe përshkrimet e vendeve të ndryshme të Shqipërisë.

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale