Trajnohu dhe Fito në “Boot Camp - Smart City”

Trajnohu dhe Fito në “Boot Camp – Smart City”


“Boot Camp – Smart City” në DOMINUSOFT TRAINING!
Në ditët e sotme, janë me mijëra startup-e që po zhvillohen dhe po ndryshojnë e përmirësojnë botën!

Po ti? Dëshiron të përmirësosh ambjentin rreth teje, e më tej botën?

Bootcamp “Smart City,” iniciativë e Dominusoft, ta krijon këtë mundësi.

Në datat 22 dhe 23 shkurt të ftojmë të bëhesh pjesë e Bootcamp-it më inovativ me temë “Smart City,” 2019.

*Në këtë Bootcamp mund të marrin pjesë të gjithë të apasionuarit në fushën e Teknologjisë së Informacionit.

Kliko KËTU për të plotësuar formularin e aplikimit.

Punimet tuaja do të vlerësohen nga një juri profesioniste dhe si çdo konkurs, do të ketë edhe çmime për fituesit.

Për 2 idetë fituese, Dominusoft do të sigurojë :

– Trajnim profesional pa pagesë dhe Internship për projektin e parë fitues;
– Trajnim profesionale me 50% reduktim tarife për projektin e dytë fitues

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #33 - Nëntor 2023

Numri 33 i revistës tonë, i cili me krenari mund të quhet “Revista e Personazheve.” Në këtë numër, jemi fokusuar në trajtimin e personaliteteve të shquara në fusha të ndryshme, brenda dhe jashtë kufijve të vendit tonë.

Dinamika e emigracionit ka bërë që shqiptarët të kontribuojnë në mënyra të ndryshme në vende të shumta të botës, duke ruajtur gjithmonë lidhjen me atdhen. Numri ynë i ri shpalos ngjarjet dhe angazhimet e tyre, duke sjellë në fokus dinamikën e tyre në ekonominë globale.

Në faqet e revistës, do të njiheni me personalitete të rëndësishme si Drita Ivanaj, e cila me fondacionin e saj ndihmon në avancimin e arsimit dhe kulturës. Gjithashtu, do të përfshihemi në misionin e dr. Skënder Myrtezanit dhe anëtarëve të Vatra Queens, New York, për kthimin e eshtrave të At Fan Nolit në Shqipëri.

Marjana Koçeku, …

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0