Zhvillim Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Lajme

Facebook lançon një aplikacion për krijimin e meme-ve

Business Pulse

4 mënyra për të angazhuar dhe frymëzuar ekipin tuaj

Marketing

Klodiana Ajazi: Kujdesi ndaj klientit, një punë që duhet bërë me pasion

Business Pulse

Ja disa thirrje aktive, që mbështeten nga Bashkimi Europian

Zhvillim Personal

8-10 nëntor, nis “RRUGA DREJT SUKSESIT”

Business Pulse

Norvegjia paguan 150 milionë dollarë për të mbrojtur pyjet e Gabon

Business Pulse

Sipërmarrës lind apo bëhesh?

Zhvillim personal

Çfarë mund të mësojë biznesi nga sportistët më të mirë të botës?

Startup

Startup-et miliarda dollarëshe në Europë po rriten më shpejt se rivalët e tyre në SHBA

Business Pulse

Hapja e negociatave?! Shqipërisë i duhet një realizëm i principtë