WhatsApp Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Slideshow

Këto 12 produkte të pabesueshme nuk ekzistonin 10 vjet më parë

Lajme

WhatsApp më në fund ju lejon të dërgoni çdo lloj dokumenti

Lajme

Gjermania miraton ligjin për përgjimin e mesazheve në WhatsApp dhe Skype

Slideshow

Samsung Galaxy S8, smartphone-i që bën diferencën

Slideshow

Përmbledhje e Startup Grind Global Conference!

Teknologji

WhatsApp tashmë po dominon edhe tregun e video thirrjeve

Teknologji

Nëse merrni këtë mesazh në WhatsApp, duhet ta fshini menjëherë atë

Lajme

BE gjobit Facebook me 110 milionë euro

Lajme

Probleme me WhatsApp, “blackout” për miliona përdorues ditën e djeshme

Lajme

Facebook gjurmon edhe hollësitë më të frikshme për jetën tuaj. Ja se si t’i gjeni ato

Evente

Hardh Fest 2017

Shtator 7, 2017
9:00 AM - Shtator 10 9:00 PM

Doing Business 2017

Shtator 28, 2017
në orën 09:00 - 29 Shtator Sep 29 në orën 20:00