Netflix Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Sipërmarrje

Kjo është historia interesante se si Amazon për pak e bleu Netflix-in

Lajme

“Më shumë nga ajo që ju pëlqen”, Netflix shpjegon pse po rrit çmimet në platformë

Lajme

Netflix pëson rënie në SHBA

Personazhe

Jeff Bezos e shikoi tërë serialin e Netflix “Stranger Things” për një ditë

Ndërmarrës

Çifti Obama po realizon 7 filma dhe seriale në Netflix

Lajme

Sipas një studimi të ri, Amazon është marka më e vlefshme në botë

Teknologji

Zbulohet plani sekret i Google

Business Pulse

Markat që preferohen më shumë nga të rinjtë

Business Pulse

Për të patur sukses Elon Musk dhe Netflix përdorin filozofinë e Aristotelit

Kosova

Netflix nuk ka rregulla sepse punëson njerëz të mrekullueshëm