marredhenie Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Sipërmarrje

Steve Jobs e pushon nga puna, por ai hap kompaninë e tij

Lajme

Mark Zuckerberg: “Facebook do të përdorë sistemet IA për të ndihmuar të gjithë botën”

Strategy

Nuk doni që ta shpenzoni kot jetën tuaj? Ja 6 gjërat që nuk duhet të bëni më

Business Pulse

Pyetja që duhet t’i bëni vetes çdo ditë

Marketing

Ndiqni këto këshilla për një rrjetëzim më të mirë

Media&PR

Studimi i ri zbulon se përdorimi i Facebook ul mirëqenien tuaj

Startup

5 hapat që duhet të ndiqni që startup-i juaj të jetë i suksesshëm

Strategy

10 gënjeshtra që ne gjithmonë i besojmë

Strategy

Këshilla nga Bill Gates dhe Warren Buffett për studentët e kolegjit

Strategy

Një udhëzues për të patur sukses

Evente

Hardh Fest 2017

Shtator 7, 2017
9:00 AM - Shtator 10 9:00 PM

Doing Business 2017

Shtator 28, 2017
në orën 09:00 - 29 Shtator Sep 29 në orën 20:00