makinë Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Makinat pa shofer tani në rrugët e Hamburgut në Gjermani

Strategy

Zakonet që ju bëjnë të urreheni në vendin e punës

Business Pulse

Auto Sallon Tirana 2018 – makina, adrenalinë dhe …sensibilizim!

Business Pulse

Si të gjeneroni 20 ide biznesi në vetëm 10 minuta?

Strategy

Ky truk i thjeshtë ju ndihmon të përmirësoni kujtesën tuaj

Slideshow

Post Startup Grind, Armir Harris: “Duhet të kesh disiplinë, të punosh shumë, të kesh vullnet dhe ambicie çdo ditë.”

Media&PR

Google AdWords – Si mund të përdoret për të sjellë më shumë vizitorë në website-in tuaj?

Lajme

Volkswagen u ofron klientëve zbritje deri në 10 mijë € nëse dorëzojnë makinën e vjetër dhe marrin një të re

Teknologji

Dëshmitë që tregojnë se Japonia po jeton në të ardhmen teknologjike

Teknologji

Mercedes-Benz risjell në treg makinën e famshme të viteve 80-të