libra Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Lajme

Çfarë po ndodh me Libra? eBay, Stripe dhe Mastercard tërhiqen nga projekti

Strategy

Pse duhet të investoni në veten tuaj?

Business Pulse

Ja çfarë librash sugjerojnë që të lexoni disa nga personazhet shqiptare

Sipërmarrje

31 KËSHILLA PËR SIPËRMARRËSIT E RINJ

Strategy

Pse shprehja “njerëzit e suksesshëm zgjohen në 4 të mëngjesit” nuk rezulton plotësisht e vërtetë?

Intervista

Dario Hani, djaloshi 20 vjeçar nga Shqipëria, publikon 3 libra në Amazon

Business Pulse

5 këshilla për punën dhe karrierën nga novelistja e mirënjohur Toni Morrison

Zhvillim personal

Ish presidenti i Shteteve të Bashkuara publikon listën e tij të librave për sezonin e verës

Strategy

5 mënyra se si udhëtimet ju ndryshojnë

Business Pulse

Çfarë lexojnë çdo mëngjes personat më të suksesshëm të botës?