korporatë Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

PSA Group krijon divizionin e makinave elektrike përpara prezantimit

Teknologji

Walmart patenton bletët robotike autonome

Strategy

“A jeni i zgjuar apo punoni fort?” – Ja si të përgjigjeni kur ju bëjnë këtë pyetje në një intervistë punë

Startup

2 vjet me Baboon, majmuni që bëri revolucion

Auto

Renault, Nissan dhe Mitsubishi bashkojnë forcat më fort se kurrë!

Business Pulse

Frikërat që duhet t’i kalojmë në mënyrë që të kemi sukses në biznes dhe jetë

Strategy

10 ndryshime mes sipërmarrësve dhe atyre që duan të bëhen sipërmarrës

Travel

Si ja doli ky 28 vjeçar të udhëtonte nëpër botë pa shpenzuar asnjë monedhë nga kursimet e tij?

Sipërmarrje

5 Hapa për të filluar biznesin tuaj personal

Lajme

Çfarë përfitimesh shtesë do të marr Shqipëria nga TAP?

Evente

Communication Skills Station

Maj 26, 2018
11 AM - 2 PM

Konferenca Spark.me 2018

Maj 26, 2018
në orën 09:00 AM - 27 Maj në 07:00 PM

Auto Sallon Tirana 2018, Edicioni i 3-të & Automotive Forum

Maj 31, 2018
6:00 PM - 9:00 PM, 1-3 Qershor, ora 10:00 AM - 8:00 PM

I do Real Estate – nga Eglent Bici

Qershor 7, 2018
10 AM - 12:30 PM

Startup Grind Europe Conference

Qershor 13, 2018
8 AM - 6 PM