IA Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Strategy

Si të rrisni angazhimin në chatbot-in tuaj?

Startup

Startup-et që po transformojnë stomatologjinë, mes tyre dhe një shqiptar

Teknologji

9 inovacionet që duken “tmerruese” thjesht kur i mendojmë

Teknologji

Europa, rregulla të reja në IA për të shmangur krizat në teknologji

Thirrje per Aplikime

Fitoni deri në 1 milion euro investime në edicionin e tretë të konkursit rajonal të startup-ve

Lajme

Kompania më e madhe e erëzave në botë po përdor IA për të gjetur shije të reja

Teknologji

Shfaqja më e shikuar televizive në botë do të prezantohet nga inteligjenca artificiale

Business Pulse

Mark Zuckerberg poston në profilin e tij të Facebook sfidat personale për vitin 2019

Lajme

E vërteta brutale rreth Mark Zuckerberg që askush nuk dëshiron ta pranojë

Thirrje per Aplikime

Ambasada Amerikane në Tiranë, thirrje bizneseve shqiptare për t’u bërë pjesë e Consumer Electronics Trade Show

Evente

Një hap drejt Suksesit!

Dhjetor 14, 2019
09:00 - 17:00