ekran Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Lajme

WhatsApp më në fund ju lejon të dërgoni çdo lloj dokumenti

Teknologji

Përse u krijua iPhone?

Marketing

Si mund t’i mbijetojnë markat uljes së reklamave në TV?

Teknologji

Me iOS 11 nuk keni pse të pyesni më miqtë tuaj për fjalëkalimet e tyre të Wi-Fi

Teknologji

Samsung prezanton në Kosovë Galaxy S8 dhe S8+ telefonët inteligjentë pa kufij

Teknologji

Televizorët Samsung QLED bëhen seria e parë në botë e televizorëve ‘CalMAN ready’ që sigurojnë kalibrimin automatik për HDR

Marketing

Si munden markat të eleminojnë ndërrimin e kanaleve gjatë reklamave?

Mobile

6 gjërat që Samsung Galaxy S8 i bën më mirë se iPhone

Teknologji

Pse duhet të ruhemi nga Smart TV?

Teknologji

BMW drejt makinave pa pasqyra

Evente

Hardh Fest 2017

Shtator 7, 2017
9:00 AM - Shtator 10 9:00 PM

Doing Business 2017

Shtator 28, 2017
në orën 09:00 - 29 Shtator Sep 29 në orën 20:00