ekran infinity Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Prezantohet linja e re e smartfonëve Galaxy Note 10

Mobile

Një smartphone tjetër i fuqishëm vjen nga Samsung Electronics

Media&PR

Samsung prezanton Galaxy A8(2018) me kamera të përparme të dyfishtë, ekran Infiniti dhe funksione të tjera të shtuara