Deshtim Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Business Pulse

Çfarë i frikëson më shumë sipërmarrësit?

Strategy

Çfarë mësova nga aventura ime në zip line?

Lajme

Një influencer-e që fansat e saj e quanin “Perëndeshë e lezetshme”, zbulohet se është një grua 58 vjeçare

Strategy

Ja cilat janë arsyet pse nuk keni patur sukses deri tani

Personazhe

Ballo në Kishë?! Aventurat e një djali të mbarë

Business Pulse

Thënie motivuese nga Sheryl Sandberg për jetën, lidershipin dhe barazinë

Karriera

Si të bëhesh një regjizor i mirë i jetës tënde

Strategy

8 gjërat që bëjnë njerëzit e lumtur dhe të suksesshëm

Strategy

Dështimi, fjala që urrejmë të gjithë, por që na mëson kaq shumë gjëra

Karriera

Dështo shpejt, mëso shpejt dhe inovo