deklaratë Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Lajme

Hyn në fuqi ligji antiduhan. Masa të rrepta për shitësit dhe pronarët e lokaleve

Lajme

Disa nga lehtësitë në bujqësi

Business Pulse

Ja cila është arsyeja pse 4500 punonjës të Amazon janë të pakënaqur ndaj Jeff Bezos

Lajme

Ndërpritet grumbullimi i qumështit nga 18 Marsi

Lajme

Mark Zuckerberg poshtërohet nga grupi i ligjvënësve. Akuzohet se ka dështuar si CEO

Business Pulse

Ende asnjë kompani për ndërtimin e unazës së re

Travel

Ky është qyteti më i vizituar në botë për vitin 2018

Strategy

6 gjërat që punët më të mira kanë të përbashkëta

Lajme

Fitimet e kompanive? Tatimet: deklarojini deri me 31 korrik  

Business Pulse

Tatimet Këshillojnë – Ja si mund të përdoret fatura tatimore kompjuterike e TVSH-së

Evente

Data & Technology Meetup

Shtator 11, 2019
19:00