Bijte e genjeshtres, shpresa per te sheruar te keqen njerezore

L1,000.00

Ky libër “mik udhëtimi” me secilin prej nesh shkakton njëkohësisht shqetësim dhe mrekullim dhe është e pamundur të lëshohet nga dora, sepse ofron një përqasje tërësisht origjinale ndaj këtij problemi të lashtë të së keqes njerëzore, si dhe të mbush me shpresë për shërimin e kësaj “sëmundjeje” e cila pengon zhvillimin e shoqërive të emancipuara.

Vlerësime & Komente

Ende pa komente.

Jini i pari që shqyrton “Bijte e genjeshtres, shpresa per te sheruar te keqen njerezore”

Your email address will not be published.