Përjetoni pushime të paharrueshme në Kampingun e Jalës


Organizime Turistike Bes Events ofron një ekperiencë të jashtëzakonshme në plazhin e mrekullueshëm të Jalës.

Kampingu i tyre realizohet me standarde europiane dhe çmime tejet të volitshme, për të cilin të rinjtë po shfaqin interesimin më të madh.

Nisja bëhet çdo natë nga 8 qytete të Kosovës: Prishtinë, Gjilan, Ferizaj, Mitrovicë, Vushtrri, Podujevë, Suharekë dhe Prizren.

Kampingu i Jalës ofron:

 • Fjetje në tendë
 • Mëngjese dhe darka
 • Dushe
 • Tualete të ndara për femra e meshkuj
 • Energji elektrike
 • Ndriçim në gjithë hapësirat e kampit
 • Hapësira dhe lojëra te ndryshme
 • Muzikë e argëtim gjatë gjithë kohës

Oferta 1- Fjetje në Tenda:

 • 2 ditë / 1 natë 40€
 • 3 ditë / 2 netë 50€
 • 4 ditë / 3 netë 65€
 • 5 ditë / 4 netë 75€
 • 6 ditë / 5 netë 85€

Oferta 2- Fjetje në Vilë:

 • 2 ditë / 1 natë 45€
 • 3 ditë / 2 netë 65€
 • 4 ditë / 3 netë 85€
 • 5 ditë / 4 netë 105€
 • 6 ditë / 5 netë 125€

Çmimi është për person, ku përfshihet: Udhëtimi, fjetja në Kamping, mëngjesi dhe darka.

Shënim shtesë :

Për akomodim në vilë duhet të jenë mbi 3 persona.

Për më shumë informata dhe rezervime ju lutem kontaktoni:

+38345610475 (Tel dhe Viber )

049 458 571.

Must watch
Business Mag Nr. #23 - Qershor 2020

Të gjitha planet tuaja për këtë vit, si individë apo sipërmarrës mund të jenë përmbysur. Mbërritja e Coronavirusit në Shqipëri paralizoi gjithçka, ashtu si kudo. Në mënyrë të papritur na vuri në kushte tërësisht të tjera pune, na shtoi pasigurinë e shqetësimin për të ardhmen.

Sipërmarrjet, kryesisht në fushën e IT u përshtatën më shpejt, duke angazhuar punonjësit nga shtëpia. Ato zhvilluan dhe më tej mundësitë për të punuar në distancë, ndërkohë që shumë kompani të tjera u mbyllën plotësisht.

Kjo është një periudhë sprove, për individin, drejtuesit dhe liderin. Kjo është lufta që po zhvillohet në spitale dhe fronti i parë i saj janë mjekë, infermierë e sanitarë. Historia e ekonomisë k a treguar se gjithmonë pas një situatë të vështirë ka një ringritje. Dhe ne besojmë se kështu do të jetë.

Deri atëhërë ajo çka na mbetet të bëjmë është respektimi i rregullave të kërkuara, marrja e përgjegjësive ndaj të tretëve për aq sa mundemi, e të interesohemi për të pamundurit, të ndajmë diçka për ta.

Solidariteti nuk ka munguar e nuk do të na mungojë as kësaj radhe. Ajo çfarë doli në pah krahas solidaritetit ishte varfëria: e shtetit, e kompanive dhe e vetë individëve.

Një ditë pas dërgimit të 30 bluzave të bardha në Itali, The Guardian na vlerësoi në artikullin e saj si zemërgjerë edhe pse Ky numër ishte planifikuar të botohej në Prill 2020, por procesi u shty për shkak të masave të ndërmarra si pasojë e shpërthimit të Covid-19. Edhe pse në kohë vështirësish, jemi …

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale