Mëso UI/UX Design! Bashkohuni në kursin 5-javor - Business Magazine Albania

Mëso UI/UX Design! Bashkohuni në kursin 5-javor

UX/UI është një fushë e rëndësishme në industrinë e teknologjisë, duke ofruar një mënyrë kreative për të përmirësuar eksperiencën e përdoruesit dhe ndërveprimin me produkte dhe aplikacione të ndryshme.

Kjo fushë është e kërkuar dhe vazhdimisht po rritet, duke krijuar mundësi të shumta punësimi dhe zhvillimi profesional. Kursi në UX/UI ju mundëson të fitoni njohuri të specializuara në aspektet e hulumtimit të përdoruesit, dizajnit të ndërfaqes, testimin e produktit, si dhe të mësoni teknologjitë dhe mjetet e fundit të projektit. Kjo do t’ju përgatisë për të filluar një karrierë në fushën e projektimit UX/UI dhe ju jep avantazh konkurrues në tregun e punës.

Ju mund t’i bashkoheni kursin 5-javor dhe të bëni një hap të rëndësishëm drejt karrierës së ëndrrave tuaja!

Kliko butonin “Regjistrohu Tani” dhe do të drejtoheni menjëherë tek faqja e regjistrimit në këtë kurs.

Data e fillimit: 21 Qershor 2023 ne oren 18:00

Çfarë ju ofron ky kurs?
Një ambjent në zemër të Tiranës
Një laptop personal për t’u përdorur gjatë kursit
Certifikatë në përfundim të kursit
Klasa vetem me 10 studentë

Për më shumë info:
https://www.innospaceacademy.com/programs/uxdesign

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #32 - Gusht 2023
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0