Media ne Shqiperi vazhdon te perballet me veshtiresi - Business Magazine Albania

Media ne Shqiperi vazhdon te perballet me veshtiresi


Ne Shqiperi media lokale vazhdon te perballet me mjaft veshtiresi sidomos prej gjendjes ekonomike. Shumica e gazetareve qe raportojne per mediat kombetare vazhdojne te punojne pa kontrate dhe sigurime, nderkohe qe pagat e ulta cenojne edhe cilesine e raportimeve. Mjaft gazetare vleresojne nderkaq nje prirje drejt teknologjive te reja te komunikimit te medias me publikun.

Marre nga Zeri i Amerikes 

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #32 - Gusht 2023
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0