Lungomare edhe për Sarandën. Ja pamjet e projektit - Business Magazine Albania

Lungomare edhe për Sarandën. Ja pamjet e projektit


Krahas Vlorës edhe Saranda do të ketë Lungomaren e saj. Kryeministri Edi Rama ka bërë të ditur në mediat sociale se sapo ka përfunduar procedura dhe nis në shtator puna për projektin e vijës bregdetare të Sarandës.

Rama theksoi se, “Njësoj siç Lungomarja transformoi Vlorën, ky investim do të ndryshojë faqen e Sarandës turistike”.

Projekti dhe imazhet janë prezantuar prej tij për herë të parë, siç po ndodh prej kohësh tashmë për shumë projekte në infrastrukturë.

Lexo: Lungomare në Vlorë nuk ka mbaruar, duhen edhe gati 200 mln lekë


Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #30 - Nëntor 2022
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0