Lungomare edhe për Sarandën. Ja pamjet e projektit » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Përditësuar së fundmi: 19/08/2019

Lungomare edhe për Sarandën. Ja pamjet e projektit

Share
nga Admin
Gus 19, 2019
Business Magazine Albania constitutes an online periodical publication of business related articles. It is the first of
lexo me teper >

Krahas Vlorës edhe Saranda do të ketë Lungomaren e saj. Kryeministri Edi Rama ka bërë të ditur në mediat sociale se sapo ka përfunduar procedura dhe nis në shtator puna për projektin e vijës bregdetare të Sarandës.

Rama theksoi se, “Njësoj siç Lungomarja transformoi Vlorën, ky investim do të ndryshojë faqen e Sarandës turistike”.

Projekti dhe imazhet janë prezantuar prej tij për herë të parë, siç po ndodh prej kohësh tashmë për shumë projekte në infrastrukturë.

Lexo: Lungomare në Vlorë nuk ka mbaruar, duhen edhe gati 200 mln lekë
Evente

Një hap drejt Suksesit!

Dhjetor 14, 2019
09:00 - 17:00