Donald Trump "han" koven me uje ne koke por nga misset - Business Magazine Albania

Donald Trump "han" koven me uje ne koke por nga misset


 

Nje nga investitoret dhe biznesmeni me te njohur amerikan, Donald Trump e ka derdhur koven me uje ne koken e tij, duke i bashkangjitur sfides globale ?#‎ALSicebucketchallenge.
Trump e bere derdhjen e koves me ndihmen e Miss Universe dhe Miss USA.

Shikojeni videon edhe kuptojeni se ke nominoi ai.

 

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #32 - Gusht 2023
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0