Be Social Be Creative: Social Media Marketing - Business Magazine Albania

Be Social Be Creative: Social Media Marketing


Vjen trajnimi “Be Social Be Creative: Social Media Marketing” në ELBASAN në datë 25 Mars në orën 10 AM – 2 PM, falë kërkesave të shumta që pati për realizimin e këtij aktiviteti.

Në një kohë kur çdo gjë po vërtitet rreth internetit dhe rrjeteve sociale as biznesi nuk mund t’i shmanget suksesit që ai sjell. Zgjidh të jesh fitues, vlen të marësh një nga profesionet më të kërkuara sot!

Në trajnim do të mësohet se si të menaxhohen profilet e rrjeteve sociale për bizneset, si të përfitojmë konsumatorë nëpërmjet Internet Marketing dhe si t’i menaxhojmë në mënyrë sa më Efiçente rrjetet sociale me qëllim maksimizimin e shitjeve të biznesit.

Ky aktivitet vjen nga Forumi Social Ekonomik Shqiptar (ASET- Albanian Socio Economic Think Tank http://www.aset-al.com/ ), më datë 25 Mars, 2017. Ora 10:00-14:00, me trajnerë dhe lektorë nga bota akademike.

…Profesionalizëm, argëtim dhe surpriza për pjesëmarrësit vijnë gjatë trajnimit….

Pagesa:

1.000 lekë (të reja) për studentë niveli bachelor dhe master.
2.000 lekë (të reja) për të tjerë të interesuar

Në pagesë përfshihen materialet e Trajnimit, coffee break dhe certifikata e pjesëmarrjes

Dërgo email [email protected]
EMËR, MBIEMËR, CEL, PROFESION

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #33 - Nëntor 2023
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0