11 pozicione të trupit që ndihmojnë performancën tuaj - Business Magazine Albania

11 pozicione të trupit që ndihmojnë performancën tuaj


Nuk ka diskutim, ju e kontrolloni trupin tuaj! Por trupi juaj mund tju kontrollojë juve gjithashtu! Gjeste e qëndrime të thjeshta të trupit – secila prej tyre ka një efekt dramatik mbi mënyrën e të menduarit, të ndjerit dhe të vepruarit.


Ajo që është më e mira e të  mirave ështe se nuk ju duhet të jeni  një atlet apo një njeri që merret me joga. Thjesht të duhet të jesh vetvetja. Vetem tani mund të bëhesh më i mirë!

Ja 11 pozicionet kryesore të trupit që do tju vijnë në ndihmë të karrierës suaj!

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #32 - Gusht 2023
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0