Zyrat e Google ne Izrael te lene me goje hapur - Business Magazine Albania

Zyrat e Google ne Izrael te lene me goje hapur


Google i hapi zyrat e saj ne Tel Aviv ne fund te 2012.

Shume nga zyrat e Google jane te bukura por keto te hapura ne Tel Aviv jane te mrekullueshme. Po ti shikoni do ta besoni kete gje!

Aty do te gjeni peme, tavolina pikniku dhe dizenjime te cmendura ne vende te ndryshme. Keto zyra perdoren per shitje, marketing dhe punime inxhinierike. Ato jane dizenjuar nga Camenzind Evolution.

Ja fotot nga keto zyra:

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #32 - Gusht 2023
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0