Versioni zyrtar i Skype per Windows Phone 8 me ne fund i disponueshem - Business Magazine Albania

Versioni zyrtar i Skype per Windows Phone 8 me ne fund i disponueshem


Te henen kompania perfundoi punen e saj me kete sherbim, duke e nxjerre perfundimisht nga faza beta, dhe gati per shkarkim te versionit zyrtar, atij 2.5.
Perditesimi kryesisht arnon vrimat qe kishte nga versionet paraprake.
 
Gjithashtu jane shtuar nje sere rregullimesh te reja qe kishin perdoruesit e WP8.
 
Gjithsesi keto rregullime punojne vetem me versionin e fundit te OS, ata qe kane versione me te hershme duhet te perditesohen pasi do te hasen me probleme te shumta si ato te audios. (PCWorld Albanian)
 
 
 
 
 
 

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #32 - Gusht 2023
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0