Tweriod ju tregon kohen e pershtatshme per te postuar ne Twitter - Business Magazine Albania

Tweriod ju tregon kohen e pershtatshme per te postuar ne Twitter


Kur vjen puna tek postimet neper rrjete sociale, e ne vecanti ne Twitter, te gjesh kohen e pershtatshme per te arritur qe postimi te shihet nga sa me teper njerez, duket si nje zgjidhje qe shpeshhere duhet ta marresh me mend dhe jo ta llogarisesh.
 
Por jo ne rastet kur perdorni Tweriod. Ky sherbim pa pagese analizon llogarine tuaj ne Twitter dhe ju tregon se kur eshte koha me e mire per te postuar.
Per t’u regjistruar ne Tweriod, mjafton vetem t’i jepni akses tek llogaria juaj ne Twitter dhe pjesen tjeter te punes e ben ai vete. Tweriod analizon 200 cicerimat tuaja te fundit, cicerimat e kaluara te ndjekesve tuaj si dhe te personave qe ndiqni vete ju. Brenda pak minutash, sherbimi gjeneron nje raport te cilin mund ta shihni online ne dashboard-in e Tweriod.
 
Versioni pa pagese eshte i kufizuar per deri ne 1000 ndjekes dhe ju mundeson ta perdorni vetem njehere ne muaj. Versioni Premium, i cili ofrohet me baze mujore duke filluar nga 4 $, nuk ka kufizimet e mesiperme.
 
Raporti jepet edhe ne forme grafiku dhe eshte e thjeshte per te identifikuar me pas ditet, oret apo periudha te caktuara per te kuptuar me pas aktivitetin tuaj ne Twitter. Ne kete menyre jo vetem qe mund te shqyrtoni me kujdes llogarine tuaj ne Twitter, por njekohesisht mund te planifikoni me sakte. (PCWorld Albanian)
 
 

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #32 - Gusht 2023
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0