kulturë Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Business Pulse

Davos 2019: Është koha për të kaluar në një javë pune katër-ditore

Marketing

Ja pse fushata e re e Gillette po komentohet nga të gjithë

Sipërmarrje

Përtej shpërblimeve dhe përfitimeve: Çfarë e bën një kompani vërtet të mirë?

Lajme

Ushqimet gjithnjë e më shtrenjtë. Inflacioni në Korrik 2.3%

Marketing

5 Pyetjet që duhet të bëni gjatë një interviste me kandidatë në fushën e marketingut

Strategy

Dëshironi të jeni një lider më i mirë këtë vit? Filloni praktikoni këtë teknikë

Sipërmarrje

Parimet që mund të mësoni nga Netflix për të krijuar kulturën e kompanisë tuaj

Thirrje per Aplikime

Aplikoni për Global Entrepreneurship Bootcamp 2018 në Tajlandë

Strategy

Mos kërkoni për një ide të madhe, kërkoni për të zgjidhur një problem

Lajme

Shqipëria e treta në Europë për rritjen e çmimeve