jetëgjatësi Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Çfarë po bën Silicon Valley që njerëzit të jetojnë më gjatë?

Intervista

Fjorza Mullaji: SI DO SJELL “PARAJSËN” për adhuruesit e mineraleve, të meditimit dhe të energjive

Horoskopi i biznesit

5 Shenjat e horoskopit me karakter të fortë

Teknologji

Hulumtuesit kanë krijuar aksidentalisht një bateri e cila mund të shfryëzohet për 400 vite

Slideshow

10 Shtetet më të mira për të jetuar

Strategy

Doni të rrisni fëmijë elastikë?