argetimi Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Strategy

Çfarë bëjnë gjatë verës njerëzit e suksesshëm?

Sipërmarrje

Trendi që po prek të gjitha kompanitë

Strategy

Si ta kuptoni që është momenti i duhur për një punë të re?

Strategy

Receta amerikane: më shumë kohë e lirë dhe më pak punë

Evente

Pastrojmë Durrësin

Gusht 26, 2018
9:30 AM

TEDxTirana 2018 – Lidhshmëria

Shtator 15, 2018
5:30 PM - 8 PM

AllWeb Albania 2018

Tetor 11, 2018
9 AM - 6 PM