Smartfoni Lumia 625 do te kete ekran 4.7 inc, vjen javen e ardhshme - Business Magazine Albania

Smartfoni Lumia 625 do te kete ekran 4.7 inc, vjen javen e ardhshme


Nokia do te mbaje dy evente ne javen qe vijon, dhe me sa duket nje nga pajisjet qe do te prezantohen ne Londer eshte Lumia 625.
 
Sipas nje burimi, pajisja do te kete ekran 4.7 inc dhe nje rezolucion 800×480. Lumia 628 do te dale bashke me smartfonin “catwalk”, gjithsesi 625 do te behet me i preferuar per shkak te cmimit te volitshem.
 
Eshte e qarte se Nokia po i drejtohet publikut qe pelqen ekrane te medhenj dhe nuk duan cmime shume te larta.
 
Smartfoni ka emrin e koduar “max” dhe pritet te dale me GDR2. Pavaresisht thashethemeve duhet te presim eventin ne Londer per te pare te gjitha detajet. (PCWorld Albanian)

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #35 - Qershor 2024

Ja si sipërmarrës të guximshëm përmes inovacionit ndikojnë industri të tëra!

 

Ky numër i revistës mund të quhet numri i dedikuar sipërmarrësve, nismëtarëve dhe inovatorëve. Atyre të cilët me guxim, këmbëngulje dhe me risi nxisin transformimin e industrive me ndikim në jetët tona. Këto përvoja, sfida, ide të reja, aplikime dhe bashkëpunime të tyre, vijnë nëpërmjet Business Mag Albania, nr. 35. 

Për ty, që po e mban në dorë këtë revistë, kemi diçka të re! Tani mund të dëgjosh me zë artikujt që lexon tek BusinessMag. 

Në partneritet me Nullius in Verba, sjellim një mënyrë revolucionare për të konsumuar përmbajtjen. Falë teknologjisë së avancuar të AI, tani mund të dëgjoni me zë artikujt tuaj të preferuar në çdo kohë dhe vend, duke ju lejuar të informoheni ndërsa jeni në lëvizje. Ky bashkëpunim inovativ pasqyron përkushtimin tonë për të mbështetur sipërmarrjen dhe zhvillimin e modeleve të suksesshme, duke sjellë përvojë të re dhe vlerë të shtuar për ju si lexues. Skano kodet QR në çdo artikull dhe shijo nga kudo që të jesh një format të ri, mundësuar nga Inteligjenca Artificiale, aplikuar nga një …

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0