Si te transformoni imazhet standarde te rrugeve nga Google ne nje video » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Përditësuar së fundmi: 15/04/2013

Si te transformoni imazhet standarde te rrugeve nga Google ne nje video

Share
nga Admin
Pri 15, 2013
Business Magazine Albania constitutes an online periodical publication of business related articles. It is the first of
lexo me teper >
Pranvera ka ardhur zyrtarisht dhe eshte koha te filloni te planifikoni udhetimet tuaja aventuriere rrugore. Qe do te thote se mund te kaloni kohe duke pare pamjen e rrugeve ne Google nepermjet Google Street View.
 
Ekziston nje zgjidhje tjeter virtuale me e thjeshte per ti pare keto rruge. Aplikacioni Hyperlapse Web do t’iu lejoje juve te krijoni levizjen e kohes se rrugeve virtuale qe do te gjeni ne Google Street View.
 
Ju mund ta shihni te gjithe udhetimin nga fillimi deri ne fund pa patur nevojen e ndalimeve. Studioja dixhitale e bazuar ne Toronto Teehan+Lax krijoi aplikacionin ekperimental.
 
Videoja e meposhtme iu jep nje orientim me te mire, pasi permbledh te gjitha imazhet e rrugeve nga Google. (PCWorld Albanian)