Permiresohet aplikacioni Twitter per Android - Business Magazine Albania

Permiresohet aplikacioni Twitter per Android


Nuk eshte e lehte te behet me e lehte dhe komode futja e vetem 140 karaktereve. Edhe pse ne realitet kishte kohe qe perdoruesit e Twitter kerkonin nje ridizajn.

E para dhe e rendesishme eshte se permiresimi ndodh tani qe aplikacioni perdoret ne te gjithe ekranin, duke e shfrytezuar per t’i lejuar perdoruesit nje profil me te gjere.

Nje reduktim kohe do te jete nga kompletimi automatik i hashtag dhe username. Mjafton te filloni duke shkruar nje dhe aplikacioni do ju jape disa mundesi ku te zgjidhni pa pasur nevoje te perfundoni shkrimin. Futja e nje barre te re navigimi me funksional do te jete sigurisht falas per perdoruesit.

Pastaj do te kete dhe veprime te shpejta qe do te behen te mundura ne nje menu qe do te shfaqet me Tap dhe Hold. Nese eshte e vertete qe eshte aplikacioni per Android qe ka marre vemendjet me te medha nga rrjetet sociale, eshte e vertete gjithashtu se disa permiresime jane eksportuar ne aplikacione dhe per iPhone.

Jonathan Le nga Twitter tha se te gjitha aplikacionet celulare, me shtimin e twitter.com, i jane nenshtruar nderhyrjeve te vogla dhe tani tregojne nje numer me te madh permbajtjesh te ndryshme ne ‘tweets’, si galerite fotografike, aplikacione dhe produkte. Nese nuk e keni ende aplikacionin, Twitter do ju drejtoje drejt vendit te duhur.

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #32 - Gusht 2023
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0