Microsoft Lumia prezantohet me 11 nentor - Business Magazine Albania

Microsoft Lumia prezantohet me 11 nentor


Microsoft e ka publikuar nje pamje te pare te modelit te pare te telefonit Lumia qe do ta mbaje emrin e kompanise amerikane, dhe ne posterin e publikuar ne Facebook shihet se data e prezantimit te ketij telefoni do te jete 11 nentori.
Ne postim, perveç dates shihet edhe kamera e perparme e telefonit, ndersa Microsoft ka dal me moton “Te medhenj ne pervoja”, per modelin e saj te pare qe do te quhet Microsoft Lumia, ne vend te Nokia Lumia qe ishte me pare ne modelet e telefonave qe bazohen ne platformen mobile te kompanise.

Sipas thashethemeve dhe raporteve te para, pritet qe modeli i pare i telefonit te Microsoft te jete ne segmentin e modeleve te perballueshme, me specifika mbase mesatare.

Me heret, Microsoft pati deklaruar gjithashtu se telefonat e saj te rinj pa emrin e Nokias do te zbulohen se shpejti. Dhe postimi i sotem ne Facebook mund te jete duke iu referuar ketij modeli.

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #32 - Gusht 2023
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0