Hapet thirrja për Malta ClimAccelerator 2023 - Business Magazine Albania

Hapet thirrja për Malta ClimAccelerator 2023

A jeni një startup i apasionuar për të ndikuar në ndryshimet klimaterike?

Jeni të dedikuar për të zhvilluar zgjidhje inovative në uljen e emetimit të karbonit?

A po kërkoni mënyra për të forcuar rritjen tuaj dhe për të zgjeruar ndikimin tuaj në mjedis?

Atëherë, ky program është për ju!

Është hapur thirrja globale për startupet në teknologjinë me ndikim zgjidhjet innovative në përmirësimin e klimës, si pjesë e programit Malta ClimAccelerator. Ju mund të aksesoni në  https://www.maltaccelerate.com/malta-climaccelerator/.

Në këtë aplikim mund të marrin pjesë startupe nga e gjithë bota.

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #32 - Gusht 2023
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0