Webinar: Këshilla për parandalimin e COVID-19

Webinar: Këshilla për parandalimin e COVID-19

COVID-19AlbAcademy do të zhvillojë webinarin me temë: Këshilla për parandalimin e COVID-19.

Folëse do të jetë ekspertja nga Italia, Suela Plaka, e cila meret me promovimin e shëndetit, parandalimin e sëmundjeve, edukimit dhe formimit në ambientet sanitare dhe social – sanitare.

Suela është bashkëpunëtore me ATS në Brescia për parandalimin e Covid -19.

Webinar-i është falas.

Për më shumë informacion klikoni këtu.

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #30 - Nëntor 2022
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0