Trajnim dy ditor për format e kontratave FIDIC - Business Magazine Albania

Trajnim dy ditor për format e kontratave FIDIC

FIDIC
04-05-2023

Jeni jurist apo inxhinier, që jetoni në Kosovë apo Shqipëri dhe po punoni për zbatimin e projekteve infrastrukturore me financim të huaj, për llogari të kompanisë së ndërtimit ku jeni të punësuar, apo për llogari të qeverisë qendrore apo bashkisë?

Nëse përgjigjia është po, atëhere po zbatoni kontratat FIDIC.

Një mundësi shumë të mirë për ju paraqet trajnimi në datat 4 dhe 5 Maj 2023, nga një avokat ndërkombëtar i të drejtës së ndërtimit që vjen nga Londra, z. Taner Dedezade dhe trajner ekselent i kontratave fidic.

Trajnimi zhvillohet në Tiranë me 4 dhe 5 Maj, te Classic Hotel.

Në pagesën e trajnimit janë përfshirë akomodimi dhe ushqimi.

Kontakto: [email protected]

 

 

 

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #30 - Nëntor 2022
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0