Seminar "Mjeshtëria e shitjes"

Seminar “Mjeshtëria e shitjes”

Mjeshtëria e shitjesDëshironi të rritni shitjet? Dëshironi të rritni numrin e klientëve? Dëshironi të lidhni stafin tuaj me brendin? Atëherë, ky është seminari i duhur, në të cilin mund të gjeni pikërisht përgjigjet e të gjitha pyetjeve paraprake dhe jo vetëm kaq.

Të gjithë pjesëmarrësit në fund të seminarit do të pajisen me çertifikata.

Numri i pjesëmarrësve është i limituar, prandaj nxitoni të bëni rezervimin e biletës tuaj. Çmimi i biletës është 125 euro, por nëse shpejtoni ju mund të përfitoni nga EARLY BOOKING, duke e marrë biletën 89 euro.

Në këtë çmim përfshihen të gjitha materialet punuese, pijet dhe dreka. Ju presin befasi dhe surpriza.

Për rezervime mund të kontaktoni në:
Numër telefoni: 049 893 693
Email: [email protected]
Facebook: Denis Gafuri Sales Training

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #26 - Korrik 2021

Ditët e nxehta të kësaj vere mund t’i freskoni me artikujt e revistës 26 të Businessmag. Një numër i pasur me artikuj rreth sipërmarrjeve në fusha të ndryshme, por edhe profileve interesante të sipërmarrësve. Që në kopertinë vini re dy djem që po çojnë përpara sipërmarrjen e ngirur nga prindërit. Një model për t’u ndjekur nga shumë sipërmarrje të tjera. Idetë e reja, nismat e reja në biznes sot janë më të rëndësishme se kurrë për të mundësuar suksesin.
Zhvillimet në disa tregje mund t’i gjeni në brendësi të revistës. Të tilla janë tregjet e real estate dhe ai i shërbimit postar.

Zhvillimet në fushën e teknologjisë këtë vit vijnë me 10 gjetjet më të rëndësishme teknologjike, të cilat janë orientuar shumë drejt zhvillimeve shëndetore.

Diaspora vjen me profilin e një sipërmarrëseje në fushën e stilimit dhe qepjes së veshjeve. Ornela ka arritur të hapë tre dyqane shërbimi, ku përshtaten brandet më të mëdha sipas nevojave të klientit.

Edukimi është një temë e prekur nga ne në këtë numër, pasi sfidat e edukimit në këtë vit pandemik kanë qenë të mëdha. Sjellim dy akademi me zhvillimet e tyre dhe qasjen ndaj edukimit gjatë pandemisë, si dhe mundësinë e edukimit të fëmijëve në format më të mira të mundshme.

Në brendë…

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0