“RRUGA DREJT SUKSESIT” nga Vasil Naçi


Trajnim 3-ditor dedikuar rritjes & zhvillimit. Një kombinim unik i përvojës dhe njohurive të Vasil Naçit, me praktikat dhe mësimet më të mira nga trajnues me famë botërore.
Doni të arrini më shumë?

  • Të zhvilloni potencialin tuaj?
  • Të rrisni biznesin?
  • Të ndërtoni kulturën e duhur për sukses?
  • Të fuqizoni skuadrën tuaj?
  • Doni të bëheni lider i vetes?

Ky është vendi i duhur.

Zbuloni çfarë i kontrollon mendimet, ndjenjat, emocionet tuaja. Zbuloni nëse besimet tuaja ju shtyjnë përpara. Mësoni mbi rëndësinë e të ushqyerit për një jetë të shëndetshme. Mësoni mbi ndikimin e meditimit në cilësinë e jetës.  Zbuloni faktorët që ndikojnë te energjia, gjallëria dhe shëndeti juaj
Përfitoni nga një formulë e garantuar suksesi.
Gjithçka nis brenda jush. merrni vendimin për veprim. Bëjeni jetën tuaj kryeveprën që meriton të jetë. Programojeni veten drejt një suksesi edhe më të madh.

Bashkohuni dhe ju në këtë rrugëtim. “Rruga drejt suksesit”!
Për bileta dhe më shumë informacion mund të klikoni në www.rrugadrejtsuksesit.com

Must watch
Business Mag Nr. #23 - Qershor 2020

Të gjitha planet tuaja për këtë vit, si individë apo sipërmarrës mund të jenë përmbysur. Mbërritja e Coronavirusit në Shqipëri paralizoi gjithçka, ashtu si kudo. Në mënyrë të papritur na vuri në kushte tërësisht të tjera pune, na shtoi pasigurinë e shqetësimin për të ardhmen.

Sipërmarrjet, kryesisht në fushën e IT u përshtatën më shpejt, duke angazhuar punonjësit nga shtëpia. Ato zhvilluan dhe më tej mundësitë për të punuar në distancë, ndërkohë që shumë kompani të tjera u mbyllën plotësisht.

Kjo është një periudhë sprove, për individin, drejtuesit dhe liderin. Kjo është lufta që po zhvillohet në spitale dhe fronti i parë i saj janë mjekë, infermierë e sanitarë. Historia e ekonomisë k a treguar se gjithmonë pas një situatë të vështirë ka një ringritje. Dhe ne besojmë se kështu do të jetë.

Deri atëhërë ajo çka na mbetet të bëjmë është respektimi i rregullave të kërkuara, marrja e përgjegjësive ndaj të tretëve për aq sa mundemi, e të interesohemi për të pamundurit, të ndajmë diçka për ta.

Solidariteti nuk ka munguar e nuk do të na mungojë as kësaj radhe. Ajo çfarë doli në pah krahas solidaritetit ishte varfëria: e shtetit, e kompanive dhe e vetë individëve.

Një ditë pas dërgimit të 30 bluzave të bardha në Itali, The Guardian na vlerësoi në artikullin e saj si zemërgjerë edhe pse Ky numër ishte planifikuar të botohej në Prill 2020, por procesi u shty për shkak të masave të ndërmarra si pasojë e shpërthimit të Covid-19. Edhe pse në kohë vështirësish, jemi …

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale