Kompania Zero sjell Odoo ERP në Tiranë! - Business Magazine Albania

Kompania Zero sjell Odoo ERP në Tiranë!

Kompania Zero sjell Odoo ERP në Tiranë!
13-02-2024 18:00:00 Join

Imagjinoni një mekanik…

Një mekanik të jashtëzakonshëm që e do punën e tij, i cili është aq i talentuar sa mund ta diagnostikojë problemin vetëm duke dëgjuar motorin.

Tani, imagjinoni të njëjtin mekanik, por pa mjetet e tij të punës. Pa çelësat, pincat, kaçavidat apo kompjuterin e duhur, do ti duhen orë të tëra për të bërë nje pune që duhet të marrë vetëm pak minuta. Ai mund ta doje punën e tijë por shpejt do të humbasë motivimin nga frustrimi dhe joefikasiteti. Ai dëshiron të jetë produktiv, por nuk mundet.

Kjo është ajo që ndodh në shumë kompani, disa biznese thjeshtë nuk kanë mjetet e duhura. Punonjësit vuajnë nga detyrat administrative, nga sistemi i vjeter tepër i ndërlikuar dhe joefikasiteti, informacioni i manget, raportimi manual etj. Drejtuesit shpesh nuk e kuptojnë dhe e vërejnë këtë gje, “ata kanë punuar gjithmonë kështu” dhe nuk mund ta imagjinojnë se mund të punohet ndryshe dhe në mënyrë më efikase falë teknologjive të fundit. Dhënia e punonjësve mjetin e duhur ndryshon gjithçka.

Bashkohuni me ne në konferencen e transformimit dixhital nga Odoo dhe Zero për të zbuluar një mënyrë të re pune.

Për ju që nuk keni dëgjuar më parë, kompania Zero është partner Gold zyrtar i platformës Odoo ERP në Europën Juglindore. Odoo është një platformë gjithëpërfshirëse e menaxhimit të biznesit që është e aftë ti përgjigjet cdo nevoje të një kompanie, që nga financat e deri në e-commerce, duke ju dhënë kontroll të plotë mbi biznesin tuaj.

Të martën, më 13 shkurt në orën 18, kemi kënaqësinë t’ju ftojmë në Tiranë, Plaza Hotel për Odoo Tirana Roadshow. Bashkohuni me ne për të zbuluar mjetet më të mira digjitale moderne për kontrollin e plotë dhe menaxhimin e biznesit tuaj. Tani është koha e duhur për transformimin digjital.

Axhenda : 
6 p.m : Welcome
6.15 p.m : Conference
Interactive Odoo demo
Best practices to digitize your company
7.30 p.m : Interview of our sponsoring partners

Business Cases
Customer Testimonials
8.00 p.m : Networking
Walking Dinner & Drinks
Regjistrohuni falas në linkun më poshtë : 

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #33 - Nëntor 2023

Numri 33 i revistës tonë, i cili me krenari mund të quhet “Revista e Personazheve.” Në këtë numër, jemi fokusuar në trajtimin e personaliteteve të shquara në fusha të ndryshme, brenda dhe jashtë kufijve të vendit tonë.

Dinamika e emigracionit ka bërë që shqiptarët të kontribuojnë në mënyra të ndryshme në vende të shumta të botës, duke ruajtur gjithmonë lidhjen me atdhen. Numri ynë i ri shpalos ngjarjet dhe angazhimet e tyre, duke sjellë në fokus dinamikën e tyre në ekonominë globale.

Në faqet e revistës, do të njiheni me personalitete të rëndësishme si Drita Ivanaj, e cila me fondacionin e saj ndihmon në avancimin e arsimit dhe kulturës. Gjithashtu, do të përfshihemi në misionin e dr. Skënder Myrtezanit dhe anëtarëve të Vatra Queens, New York, për kthimin e eshtrave të At Fan Nolit në Shqipëri.

Marjana Koçeku, …

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0