Fitoni një grant prej €50,000 CASH në Wolves Summit 14 - Business Magazine Albania

Fitoni një grant prej €50,000 CASH në Wolves Summit 14

20-10-2021 Join

Dëshiron të fitosh €50,000 CASH për të rritur Startup-in tënd dhe për të bërë planet e tua realitet? UiPath po kërkon për inovatorë në fushën e AI, kundërshtues të rregullave, mendje krijuese të cilat dallojnë mundësitë aty ku të tjerët shohin vetëm pengesa. A mendon se je njëri prej tyre? 

Çdo zgjidhje softuerike e cila do të ndihmonte klientët të automatizojnë detyrat e tyre, të përshpejtojnë procesin e punës, të kursejnë kohën e haxhuar me punë manuale, është e pranueshme. Fituesit e edisioneve të kaluara kanë qenë të specializuar në automatizimin e marketingut dhe të shitjeve, por juria është gjithmonë e hapur për të eksploruar fusha të reja.

Klikoni JOIN për të aplikuar!

Ceremonia e ndarjes së çmimeve do të mbahet online dhe fizikisht në Wroclaw, Poland, gjatë Wolves Summit 14, një ndër eventet më të mëdha të teknologjisë në CEE, më datë 20 Tetor 2021.

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #26 - Korrik 2021

Ditët e nxehta të kësaj vere mund t’i freskoni me artikujt e revistës 26 të Businessmag. Një numër i pasur me artikuj rreth sipërmarrjeve në fusha të ndryshme, por edhe profileve interesante të sipërmarrësve. Që në kopertinë vini re dy djem që po çojnë përpara sipërmarrjen e ngirur nga prindërit. Një model për t’u ndjekur nga shumë sipërmarrje të tjera. Idetë e reja, nismat e reja në biznes sot janë më të rëndësishme se kurrë për të mundësuar suksesin.
Zhvillimet në disa tregje mund t’i gjeni në brendësi të revistës. Të tilla janë tregjet e real estate dhe ai i shërbimit postar.

Zhvillimet në fushën e teknologjisë këtë vit vijnë me 10 gjetjet më të rëndësishme teknologjike, të cilat janë orientuar shumë drejt zhvillimeve shëndetore.

Diaspora vjen me profilin e një sipërmarrëseje në fushën e stilimit dhe qepjes së veshjeve. Ornela ka arritur të hapë tre dyqane shërbimi, ku përshtaten brandet më të mëdha sipas nevojave të klientit.

Edukimi është një temë e prekur nga ne në këtë numër, pasi sfidat e edukimit në këtë vit pandemik kanë qenë të mëdha. Sjellim dy akademi me zhvillimet e tyre dhe qasjen ndaj edukimit gjatë pandemisë, si dhe mundësinë e edukimit të fëmijëve në format më të mira të mundshme.

Në brendë…

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0