Blini biletën tuaj për në "Mbrëmje Gala në mbështetje të Fondacionit Down Syndrome Albania" - Business Magazine Albania

Blini biletën tuaj për në “Mbrëmje Gala në mbështetje të Fondacionit Down Syndrome Albania”

Blini biletën tuaj për në "Mbrëmje Gala në mbështetje të Fondacionit Down Syndrome Albania"
06-04-2024 18:00:00 Join

Blini biletën tuaj për në “Mbrëmje Gala në mbështetje te Fondacionit Down Syndrome Albania”

Të përfshira në biletë: darka me 4 pjata, verë dhe pije analkolike pa limit deri në orën 00:00, si dhe programi artistik me artistët: Flaka Goranci (mezzo soprano), Armando Likaj (baritone), Maestro Jozef Pjetri (piano), Blerina Shalari (piano), Venera Lumani dhe Lind Islami, Ermal Rodi (saksofonist Jazz) dhe DJ Piko.

Kategoritë e biletave:

Gold – Tavolinat Kryesore -250.00

Silver – Tavolinat e rreshtit të dytë -200.00

Bronze – Tavolinat e rreshtit të tretë – 170.00

Shënim me rëndësi: Lutemi në mirëkuptimin tuaj, që pas kryerjes së transaksionit bileta nuk mund të anullohet. Në pamundësi për të qenë vetë prezent, ju mund ta transferoni biletën tuaj tek një person tjetër i rrethit tuaj. Në këtë rast ju duhet të  dërgoni emrin dhe mbiemrin e personit që do t’i transferoni biletën, në adresën e e-mailit info@dsalbania.org

Blini biletën këtu

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #34 - Mars 2024

Për një vit të mbarë!

Viti 2024 ka nisur me sfidat dhe mundësitë e tij. Ndërsa kompanitë do të duhet të përballen me disa ndryshime ligjore dhe njëkohësisht trendet e tregjeve: si rritje çmimesh dhe rritje e kostos së fuqisë punëtore, startupet janë para mundësive dhe një klime favorizuese. Thirrje të shumta janë hapur në fushën e biznesit, kulturës dhe ideve të gjelbërta. Ndër më të rëndësishmit, programi i qeverisë për financimin e 80 startupeve në tre faza zhvillimi të tyre

Për të kuptuar rëndësinë e bizneseve të reja, veçanërisht në teknologji, mjafton të shohim që edhe sipërmarrje të konsoliduara vendase, si një grup kompanish si Balfin, kanë një vëmendje të theksuar tek startupet. Z. Samir Mane, President i këtij grupi, prej kohësh ka treguar interes, duke i mbështetur, por edhe duke investuar në një prej startupeve që pritet të sjellë revolucion në bio-inxhinieri. Vëmendja tek risia dhe inovacioni vlerësohet të jetë një nga arsyet kryesore, përse audienca jonë e zgjodhi në kompeticionin tonë të dhjetorit si Sipërmarrësi i Vitit. Në një intervistë ekskluzive, z. Mane tregon për ne copëza domethënëse nga …

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0