"Beauty Fair Albania 2024": Zbulohen datat kur do mbahet panairi më i madh i bukurisë në Shqipëri! - Business Magazine Albania

“Beauty Fair Albania 2024”: Zbulohen datat kur do mbahet panairi më i madh i bukurisë në Shqipëri!

"Beauty Fair Albania 2024": Zbulohen datat kur do mbahet panairi më i madh i bukurisë në Shqipëri!
26-04-2024 Join

Panairi më i madh i Bukurisë në Shqipëri vjen në edicionin e tij të gjashtë pas një përvoje fantastike në pesë edicionet e tij të mëparshme, me më shumë marka dhe pjesëmarrës, me më shumë sfilata dhe evente, me më shumë dhurata, bursa dhe mbështetje për të rinjtë.

5 edicionet e mëparshme të Panairit dëshmuan edhe një herë dëshirën dhe nevojën e njerëzve për të bukurën, për profesionistët e kësaj fushe dhe marka prestigjoze, duke shënuar shifra rekord në pjesëmarrje. Në “Beauty Fair Albania 2024” do të bëhen bashkë markat më të njohura të bukurisë, të cilat do të bashkëveprojnë me ekspertë të fushës për të sjellë në Panair përvojën më të mirë për të gjithë pjesëmarrësit.

Ky Panair është i vetmi në Shqipëri që bashkon mjeshtrat e bukurisë, profesionistët e fushës me konsumatorin final, duke u dhënë mundësi këtyre të fundit që të njihen me çdo produkt dhe shërbim. Beauty Fair Albania ka si synim të çojë në nivelin më të lartë veprimtaritë që lidhen me industrinë e bukurisë në Shqipëri dhe të mundësojë rritjen e saj të përherëshme. Po ashtu, Beauty Fair Albania edukon dhe bashkon të gjithë pjesëmarrësit në këtë biznes.

“Beauty Fair Albania” do të vijë edhe këtë edicion me ekspertizën e partnerëve ndërkombëtarë, në datat 26-27-28 Prill në Pallatin e Kongreseve në Tiranë.

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #34 - Mars 2024

Për një vit të mbarë!

Viti 2024 ka nisur me sfidat dhe mundësitë e tij. Ndërsa kompanitë do të duhet të përballen me disa ndryshime ligjore dhe njëkohësisht trendet e tregjeve: si rritje çmimesh dhe rritje e kostos së fuqisë punëtore, startupet janë para mundësive dhe një klime favorizuese. Thirrje të shumta janë hapur në fushën e biznesit, kulturës dhe ideve të gjelbërta. Ndër më të rëndësishmit, programi i qeverisë për financimin e 80 startupeve në tre faza zhvillimi të tyre

Për të kuptuar rëndësinë e bizneseve të reja, veçanërisht në teknologji, mjafton të shohim që edhe sipërmarrje të konsoliduara vendase, si një grup kompanish si Balfin, kanë një vëmendje të theksuar tek startupet. Z. Samir Mane, President i këtij grupi, prej kohësh ka treguar interes, duke i mbështetur, por edhe duke investuar në një prej startupeve që pritet të sjellë revolucion në bio-inxhinieri. Vëmendja tek risia dhe inovacioni vlerësohet të jetë një nga arsyet kryesore, përse audienca jonë e zgjodhi në kompeticionin tonë të dhjetorit si Sipërmarrësi i Vitit. Në një intervistë ekskluzive, z. Mane tregon për ne copëza domethënëse nga …

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0