VentureUP, punëtori për Kontabilitet dhe Financa për studentët e Universitetit të Prishtinës » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Përditësuar së fundmi: 30/04/2019

VentureUP, punëtori për Kontabilitet dhe Financa për studentët e Universitetit të Prishtinës

Share
nga Eridon Elshani
Pri 30, 2019
-Manages Business Mag Kosovo
lexo me teper >

Kjo punëtori është FALAS.

Në fund do të ndahen certifikata për pjesëmarrësit.

Vendet janë të limituara! 🏃‍♀️🏃‍♂️

Apliko këtu: https://forms.gle/FQ2qYqDXakweusng9

AFATI I FUNDIT PËR APLIKIM ËSHTË 4 MAJ 2019!

Për më shumë informata shkruani në [email protected]

Këto trajnime organizohen në kuadër të projektit “VentureUP – University of Prishtina Venture Incubator” të financuar nga European Union Kosovo.