Teknologjia e estetikës Byas. Me 22 Shtator, ekspertët e shitjes ftohen të bëhen pjesë e këtij projekti » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Përditësuar së fundmi: 16/08/2019

Teknologjia e estetikës Byas. Me 22 Shtator, ekspertët e shitjes ftohen të bëhen pjesë e këtij projekti

Share
nga Admin
Gus 16, 2019
Business Magazine Albania constitutes an online periodical publication of business related articles. It is the first of
lexo me teper >

Byas, teknologjia gjermane në fushën e kozmetikës do të hyjë në tregun shqiptar duke nisur nga Shatori i këtij viti. Me 22 Shtator kompania bën hapjen zyrtare.

Konferenca, e cila do të zhvillohet në Tiranë, krahas drejtuesve të kompanisë, do të ketë edhe përfaqësues nga fusha e mjekësisë, të cilët shpjegojnë funksionin e pajisjes teknologjike. Aparati, bën të mundur të keni qendrën estetike në shtëpinë tuaj, për një kosto shumë të ulët.

Pjesë e eventit, mund të jenë blerës të interesuar, por mbi të gjitha ekspertë në shitje. Nëse ke aftësi komunikimi, shitjeje dhe menaxhimi, kjo mund të jetë një mundësi për ty për të zhvilluar një biznes të mirëfilltë shitjesh.

Angazhimi yt në këtë rast mund të të bëjë një sipërmarrës të fuqishëm në fushën e kozmetikës.

Byas, produkt teknologjik me shumë funksione, pritet ty hyjë fillimisht në tregun tonë me pajisjen e trajtimit të fytyrës dhe rritjes e shtimit të flokëve. Pajisja e Byas, cilësohet si një revolucion i ngjashëm me atë të smartphone, i cili solli në duart e njerëzve të gjithë botën e informacionit.

Lexo: Rezultatet e klinikës estetike në një dorë, ashtu si bota e informacionit në celular

Byas, produkt i Wellstar është shtrirë tashmë pothuasje në të gjithë Europën, Azi dhe vitin e ardhshëm pritet të futet edhe në tregun amerikan.

Nëse doni të provoni veten dhe të jeni ndër të parët që e udhëheq këtë projekt në Shqipëri

Kontaktoni në:

[email protected]

Telefon 0682071983