Teknologjia e estetikës Byas. Me 22 Shtator, ekspertët e shitjes ftohen të bëhen pjesë e këtij projekti - Business Magazine Albania

Teknologjia e estetikës Byas. Me 22 Shtator, ekspertët e shitjes ftohen të bëhen pjesë e këtij projekti


Byas, teknologjia gjermane në fushën e kozmetikës do të hyjë në tregun shqiptar duke nisur nga Shatori i këtij viti. Me 22 Shtator kompania bën hapjen zyrtare.

Konferenca, e cila do të zhvillohet në Tiranë, krahas drejtuesve të kompanisë, do të ketë edhe përfaqësues nga fusha e mjekësisë, të cilët shpjegojnë funksionin e pajisjes teknologjike. Aparati, bën të mundur të keni qendrën estetike në shtëpinë tuaj, për një kosto shumë të ulët.

Pjesë e eventit, mund të jenë blerës të interesuar, por mbi të gjitha ekspertë në shitje. Nëse ke aftësi komunikimi, shitjeje dhe menaxhimi, kjo mund të jetë një mundësi për ty për të zhvilluar një biznes të mirëfilltë shitjesh.

Angazhimi yt në këtë rast mund të të bëjë një sipërmarrës të fuqishëm në fushën e kozmetikës.

Byas, produkt teknologjik me shumë funksione, pritet ty hyjë fillimisht në tregun tonë me pajisjen e trajtimit të fytyrës dhe rritjes e shtimit të flokëve. Pajisja e Byas, cilësohet si një revolucion i ngjashëm me atë të smartphone, i cili solli në duart e njerëzve të gjithë botën e informacionit.

Lexo: Rezultatet e klinikës estetike në një dorë, ashtu si bota e informacionit në celular

Byas, produkt i Wellstar është shtrirë tashmë pothuasje në të gjithë Europën, Azi dhe vitin e ardhshëm pritet të futet edhe në tregun amerikan.

Nëse doni të provoni veten dhe të jeni ndër të parët që e udhëheq këtë projekt në Shqipëri

Kontaktoni në:

Byasalbania@gmail.com

Telefon 0682071983

 

 

 

 

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #25 - Mars 2021

Kjo periudhë përkon me një vit të plotë në kushte pandemie në vendin tonë, në Europë dhe në mbarë botën. Në një vit ndodhën shumë zhvillime, të paparashkuara ndonjëherë më parë nga ne, duke hedhur poshtë shumë plane apo projekte tonat për rritjen. Por, në këtë kohë sipërmarrje të ndryshme u vunë në lëvizje për të gjetur zgjidhje të reja e për të siguruar mbijetesën.

Në këtë numër të revistës, vijnë zhvillimet përmes gjurmëve që kanë lënë tek industri, sipërmarrje apo individë sipërmarrës.

Pano Soko, ekonomist i njohur flet për efektet e paketave ekonomike të mbështetjes dhe nevojën për paketa ndihme në industritë e prekura.

Rubrika 3X3 i kushtohet industrisë së verërave. Nga intervistat tona me 3 prodhues rezulton se

verërat shqiptare janë të “paralizuara” nga pandemia.

Verërat janë në një trend me turizmin. Brunila Liçaj, profesore dhe eksperte në fushën e turizmit është optimiste për të ardhmen e kësaj fushe.

Në rubrikën e brandeve kemi sjellë, fabrikën e qumështit dhe prodhimeve të bulmetit “Lufra”, ndërsa një brand që po rimëkëmbet nga Kosova është prodhuesi i këpucëve artizanale “Perolli”. Të dy këto brande janë model frymëzimi për njerëzit e punës!

Një pjesë e rëndësishme e revistës i dedikohet konkursit dhe fituesve të Businessmag në …

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0