vjedhje Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Lajme

Rreziqet e hakimit dhe ajo çfarë një haker mund t’i bëjë kompjuterit tuaj

Strategy

5 mënyra për të mbrojtur kompaninë tuaj nga një sulm në internet

Lajme

Adoleshenti padit Apple pasi teknologjia e njohjes së fytyrës çoi në arrestimin e tij

Lajme

“Makinat pa çelës”, ja cilat modele vidhen më lehtë

Lajme

Banka e Shqipërisë paralajmëron rrezikun e përdorimit të monedhës virtuale BITCOIN

Teknologji

Ja cili është modeli më i sigurtë i kartave të kreditit

Lajme

Forconi aksesimin në llogaritë Twitter, vidhen 33 milionë emra përdoruesish

Teknologji

LinkedIn rekomandim përdoruesve: Ndryshoni fjalëkalimin

Lajme

Vjedhja e Bankës Qendrore në “kurriz” të shqiptarëve, KLSH përplaset me BSH

Evente