telefonëve inteligjentë Archives » Page 2 of 4 » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Pajisjet e reja të Samsung Gear – Gear Sport, Gear Fit2 Pro, Gear Icon X – kombinohen më së miri me Jetën Inteligjente, Fitnesin dhe Shëndetin

Slideshow

Samsung Përgjysmon Kohën e Larjes së Rrobave me Teknologjinë Inovatore QuickDrive™

Slideshow

Samsung Electronics Debuton Tre Monitorë të Rinj Profesionalë për Vendin e Punës Modern në IFA 2017

Media&PR

Samsung organizon konkursin për dizajnin e aksesorëve të televizorëve QLED

Teknologji

Ripërcaktimi i Lojrave: Samsung prezanton monitorët e parë HDR QLED të lojrave

Teknologji

Samsung prezanton serinë e re të Galaxy J

Media&PR

Samsung Electronics ngre nivelin e produkteve në tregun e aksesorëve televizivë

Slideshow

Samsung prezanton në Shqipëri Galaxy S8 dhe S8+ telefonët inteligjentë pa kufij

Lajme

Samsung DeX u Mundëson Produktivitet Punonjësve Lëvizës duke e zgjeruar Smartphon-in edhe në Desktop

Teknologji

Pajisja e re Gear 360 e Samsung realizon video të vërteta 4K dhe shkrepje të figurës 360 gradë