taksi fluturuese Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Lajme

Njerëzimi dhe teknologjia po projektojnë të ardhmen

Teknologji

Parisi planifikon taksitë fluturuese deri në vitin 2024

Teknologji

CEO i Uber: “Bëhuni gati për taksitë fluturuese deri në vitin 2020”

Evente

Rikthehet TË RINJTË FLASIN!

Korrik 31, 2019
2 PM – 5 PM